Kontakt

Danmarks Filatelist Forbund kan kontaktes på følgende adresse:
DFF
Priorparken 860
2605 Brøndby
Danmark

Åbningstider pr. telefon: tirsdag - torsdag kl. 9-13 eller efter aftale.
Tlf. 32 50 18 86 - Email: danfil@danfil.dk. Forretningsfører Ib Krarup Rasmussen
Vigtigt: besøg skal aftales i forvejen. Husk mobiltelefon da der skal ringes på tlf. 32 50 18 86 for at blive lukket ind, porten er altid låst!

Konto nr. bank: reg.nr. 3001 kontonr. 9340106. Mobilepay ?
 
Hjemmeside: kontakt webmaster Irene Henriksen vedr. alt på hjemmesiden på mail:  hjemmeside@danfil.dk  

Kilovare: kontakt Tom Lauridsen på mail: kilovare@danfil.dk 

Netsalget: kontakt Thomas Hilkjær på mail: netsalg@danfil.dk

PR udvalg: kontakt Irene Henriksen på mail: ihen54@gmail.com og

Bestyrelsen i DFF blev valgt på repræsentantskabsmødet i 2018 og består af:

Niels Kristian Hansen - Bistruplund 23, 2. -  3460 Birkerød - tlf. 45 81 25 39 - nhansen6@gmail.com (formand)
Irene Henriksen - Gartnervænget 36 - 6855 Outrup - tlf. 40 11 87 68 - ihen54@gmail.com (næstformand)
Thomas Hilkjær - Lyshøj 14 – 4220 Korsør – tlf. 58 37 56 12 - thilkjaer@privat.dk 
Tom Lauridsen - Linde Alle 3 - 7500 Holstebro – tlf. 29 67 76 56 - tom51omvendt@live.dk 
Charlotte Stryhn - Nr. Alslev Syrenvej 19 - 4840 Nørre Alslev - tlf. 22 90 15 43 - cstryhn@gmail.com
Palle Offersen - Slørhatten 35 - 5220 Odense SØ - tlf. 40 22 19 85 - palle.offersen@hotmail.com
Lise Woller-Nielsen - Damvej 24 - Enderslev - 4652 Hårlev - tlf. 20 15 40 04 - lise@woller-nielsen.dk 

Indkøbskurv

Kalender - 21. Oct. 2018

Byttedag Århus

21. Oct. 2018 - 09:00

Byttedage

Bellevuehallen Vester Strandalle 170 8240 Risskov

Læs mere

Byttedag i Sorø

21. Oct. 2018 - 10:00

Byttedage

Vestmotorvejens byttedag på Sorø Kultur- og Fritidscenter Frederiksvej 27 4180 Sorø. Se næste side

Læs mere

Den nordsjællandske Samlerdag

21. Oct. 2018 - 10:01

Byttedage

I FrederiksborgCentret Milnersvej 39 3400 Hillerød - nærmere info følger

Læs mere

Bytte- og Børsdag Nyborg

27. Oct. 2018 - 10:00

Byttedage

Nyborg Idræts- og Fritidscenter Storebæltsvej 13-15 5800 Nyborg. Eftersyn auktion kl. 11-start kl.

Læs mere

Posthistorisk Skole

27. Oct. 2018 - 10:00

Møde

Fredericia - nærmere info følger

Læs mere

Se hele kalenderen ...